Dlaczego właściwie jazda samochodem może być czymś więcej.

Wyobraźcie sobie że jesteście bardzo bogać. Jak bardzo? Prowadzicie kilka firm na terenie całej Europy, posiadacie luksusowe domy w tych częściach Europy, które uważacie za piękne, większość waszych pracowników, poza kadrą kierowniczą, nawet nie widziała Was na oczy. Oczywiście macie też rodzinę, współmałżonka i na przykład dwójkę dzieci. Utrzymanie tego wszystkiego w harmonii wymaga wysiłku. Wielu godzin pracy, ale bez przesady, częstego podróżowania i bezpieczeństwa. Przydałyby Wam się jakieś osoby, które by wam trochę pomagały. Ale nie takie z pracy. Raczej takie, które by Wam pomogły zadbać o wszystko na co macie za mało czasu bo nie jest związane z dalszym pomnażaniem majątku. A więc o bezpieczeństwo rodziny, podwożenie dzieciaków do szkoły oraz na inne zajęcia, stan waszych samochodów, a więc przeglądy, mycie, naprawy, robienie podstawowych zakupów, utrzymywanie każdego z tych domów, słowem wszystko na co Wam zwyczajnie szkoda czasu. W drodze do pracy też lepiej spokojnie rozmawiać przez telefon lub przeglądać informacje ze świata niż zajmować się prowadzeniem.

Teraz wyobraźcie sobie, że te wszystkie rzeczy będą realizowane przez trzy osoby, lub w skrajnym przypadku tylko przez dwie osoby. Jedna osoba dba o bezpieczeństwo, sprawność pojazdów i wygodę całej rodziny, prawidłowe funkcjonowanie domu oraz jego otoczenia. Najczęściej ta pierwsza osoba ma do pomocy wybraną przez Was pomoc domową, która zajmuję się czystością w domu oraz pomaganiem członkom Waszej rodziny. Wyobraźcie sobie, że macie do tych osób pełne zaufanie. Osoby te są w pełni oddane i wierne Wam. I nikomu innemu. Rozmawiacie z nimi o wszystkim, one mogą wszystko słyszeć, ponieważ o tym co widziały lub słyszały nie dowie się nikt, nawet Wasz współmałżonek chyba że Wy na to pozwolicie. Prawda, że przyjmując takie założenia zarabianie milionów staje się jeszcze przyjemniejsze.

Jest na świecie firma która staranie wybiera kandydatów do tego aby później wam służyli. To słowo może nie najlepiej pasuję, ale w najprostszy sposób oddaje charakter współpracy. Osoby te są sprawdzane przez 3-4 miesiące na wszystkie możliwe sposoby. Wpierw ich charakter. Następnie relacje społeczne, zdolności organizmu oraz zachowanie w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Jeśli te testy zaliczą przechodzą dalej gdzie są szkoleni z zakresu pierwszej pomocy, ochrony osobistej, szeroko rozumianych technik prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jeśli ich jeszcze nie mają wyrabiane są im odpowiednie zezwolenia, kategorie prawa jazdy, zezwolenia na ochronę osób, szkolenia z zakresu sztuk walki, ale i całkiem prozaiczne jak podstawowa wiedza z zakresu ogrodnictwa, elektroniki domowej, i wszystkiego co będzie im potrzebne do skutecznego doradzania Wam. Taką właśnie osobą jestem ja, i o mojej pracy przeczytacie w następnych wpisach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *